Kontakta oss

Publicerad: 2020-04-06 16:22 Fotbolltransfers.com


Har du nyhetstips, tekniska frågor eller vill du samarbeta? Här hittar du kontaktuppgifter till alla på Fotbolltransfers.com.

Mejla gärna info(at)fotbolltransfers.com eller använd vårt kontaktformulär för frågor om nyheter, spelarprofiler, teknik och samarbete.

Vill du komma i direktkontakt med någon av våra redaktörer, skribenter eller andra som jobbar med sajten hittar du kontaktuppgifter nedan.

Är du intresserad av annonsering? Klicka här för att läsa mer.
 


Bolag: JN MEDIA AB
Org.nr: 559086-2826
Adress: Västra Hamngatan 21, 411 17 Göteborg
Mejl: info@fotbolltransfers.com

 


Jakob Celik

VD
jakob.celik@fotbolltransfers.com
twitter.com/jakob_celik

 


Ninib Staifo
Redaktör
ninib.staifo@fotbolltransfers.com
twitter.com/ninib_staifo

 


Ansvariga utgivare

Ninib Staifo
Jakob Celik (stf)



Damir Tuhcic
Skribent
twitter.com/dtuhcic


Naramsin Staifo

Statistikansvarig och skribent
naramsin.staifo@fotbolltransfers.com



David Lind
Skribent
david@fotbolltransfers.com

 

Övriga skribenter:

Daniel Karlsson
daniel@fotbolltransfers.com

Thomas Berg
thomas@fotbolltransfers.com
 

 

Fotbolltransfers.com
info@fotbolltransfers.com